fbpx

Tłumaczenia zwykłe

Moją specjalnością są nie tylko lekcje języka angielskiego online,
ale również profesjonalne tłumaczenia
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tym zakresie oraz ukończonym specjalistycznym kursom i szkoleniom zapewniam najwyższy poziom merytoryczny przekładów, a także szybkie tłumaczenie zleconych tekstów – zarówno z języka angielskiego na polski, jak i z języka polskiego na angielski.
Zwykłe, czyli jakie?
Mówiąc o tłumaczeniach zwykłych, mam na myśli wszystkie treści, które swoim stopniem skomplikowania nie wykraczają poza poziom wykształcenia ogólnego średniego. Mówiąc prościej – są to tłumaczenia z języka polskiego na angielski i na odwrót:
• tekstów szkolnych;
• korespondencji prywatnej i biznesowej;
• artykułów prasowych;
• umów i kontraktów;
• stron internetowych i blogów.
Oczywiście to nie wszystko – moim celem jest spełnienie oczekiwań każdego Klienta, dlatego też zapewniam fachowe i dokładne tłumaczenie również innych treści.
Za wykonaną usługę wystawiam fakturę bez VAT lub rachunek!
Tłumaczenia są liczone na podstawie jednej strony (1800 znaków).

Precyzyjne tłumaczenia

Korzystając z moich usług, możesz mieć pewność tego, że przekład będzie wykonany bardzo precyzyjnie – do każdego tekstu podchodzę w pełni indywidualnie, dogłębnie go analizując i wielokrotnie sprawdzając, co pozwala mi uniknąć nawet najmniejszych błędów.
Co więcej, przed wykonaniem translacji zawsze rozmawiam z Klientem, poznając jego punkt widzenia i oczekiwania. Dzięki temu moje usługi stoją zawsze na najwyższym poziomie.