fbpx

Tłumaczenia prawne

Wszystkie teksty są dostosowane do odpowiedniej instancji, postępowania lub organu
Poważna i niełatwa usługa. Analiza prawniczych dokumentów bywa nie lada wyzwaniem, a co dopiero trafne ich przetłumaczenie. W każdym wypadku konieczne jest sporządzenie jednogłośnie brzmiącej kopii w języku, który w wielu aspektach skrajnie różni się od źródłowego. Tak jest w wypadku polskiego i angielskiego
Dlatego angielskie tłumaczenia prawne wymagają wzorowej znajomości języka oraz specjalnego przygotowania. Śmiem twierdzić, że moje kwalifikacje są w tej materii bez zarzutu.
Odpowiedni język prawniczy
To absolutna podstawa. Wszelkie zwroty, słowa i szyk zdania związane z procedurami prawnymi oraz pismami. Tylko tłumacz, który posługuje się nimi bezbłędnie, może podjąć się pracy z dokumentami prawnymi.
Wieloletnia współpraca z prawnikami oraz sądami pozwala mi na sprawne przekładanie dokumentów z polskiego na angielski i odwrotnie bez kompromitujących błędów typowych dla amatorów. Gwarantuję pełen profesjonalizm.
Tłumaczenia prawne po angielsku w zależności od postępowania
Wszystkie teksty są dostosowane do odpowiedniej instancji, postępowania lub organu. Innych zwrotów używa się w sprawach sądowych różnego typu, a innych w przypadku umów handlowych. Tłumaczę pisma handlowe, postępowania prawne, pisma sądowe, umowy cywilnoprawne, decyzje i zaświadczenia. Zapraszam też wszystkie osoby zainteresowane tłumaczeniem księgowości i wszelkich dokumentów związanych z prowadzeniem firmy.
Jestem też otwarty na regularną współpracę i negocjacje cenowe przy dużych zamówieniach.

Weryfikacja i pomoc

Świadczę także usługi w zakresie sprawdzania tłumaczeń, poprawności dokumentów po angielsku, a także służę radą we wszystkim, co związane z tematem. Czasem wystarczą tylko drobne korekty. Tłumaczenia prawne po angielsku w moich biurze to pewna jakość poświadczona przez dziesiątki klientów i niezawodna terminowość.
Z chęcią umówię się na bezpłatną wycenę i opiszę dokładnie, jak wygląda współpraca. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Odpowiem na wszelkie pytania.