fbpx

Tłumaczenia motoryzacyjne

Nie każdy umie pisać o samochodach. Podobnie jest z tłumaczeniem. Osoba niemająca pojęcia o przepisach,
mechanice i budowie auta z całą pewnością położy takie zlecenie
Język motoryzacji jest naprawdę bogaty, a słownictwo to tylko jedna sprawa. Przydaje się jeszcze znajomość kultury samochodowej oraz historii. Na szczęście jestem uzbrojony we wszystkie wymienione składniki i łączę je z wieloletnim doświadczeniem tłumacza, nauczyciela i autora. Dzięki temu mogę zaoferować najwyższej jakości tłumaczenia motoryzacyjne na angielski i z angielskiego. Dowiedz się więcej o tym, co mogę Ci zaproponować!
Co tłumaczę?
Wszystkie teksty związane z motoryzacją. Tak więc zarówno lekkie artykuły na bloga, media społecznościowe czy ulotki, jak i bardziej poważne tematy. Te drugie to profesjonalne opracowania oraz porównania, materiały prasowe, instrukcje serwisowe lub dokumentacje techniczne. Te do użytku dla zawodowców, jak i dla klientów.
Często łączy się to z opracowaniem tekstów marketingowych. Nierzadkim zleceniem są też tłumaczenia orzeczeń rzeczoznawców. Zapewniam, że ani jedno, ani drugie nie jest dla mnie problem.
Doświadczenie w translacji dokumentów urzędowych oraz reklam jest tu wielce pomocne i pozwala na uzyskanie spójnych, fachowych efektów.
Najwyższej jakości tłumaczenia motoryzacyjne na angielski i z angielskiego.

Tłumaczenia motoryzacyjne na angielski od pasjonata

Samochodami interesuję się od lat, więc włączenie tematu do mojej oferty wydawało się czymś naturalnym. Jestem na bieżąco z trendami oraz znam kanony narracji. Dzięki temu moje przekłady nie tracą nic z pasji oraz rzeczowości oryginałów. Temat samochodów elektrycznych również nie ma dla mnie tajemnic. W wypadku specjalistycznych zamówień tłumaczenie poprzedzam zgłębieniem zagadnienia oraz słownictwa z nim związanego. Dzięki temu mam pewność, że nie wkradną się żadne błędy ani nieścisłości.
Z chęcią odpowiem na wszelkie pytania i przygotuję dokładną bezpłatną wycenę. Zachęcam do kontaktu mailowego lub telefonicznego!