fbpx

Tłumaczenia finansowe

Niezależnie od powodu, dla którego interesują Cię tłumaczenia finansowe na angielski
i z angielskiego, jestem do Twojej dyspozycji
Prowadzisz firmę za granicą? A może współpracujesz z kontrahentami poza Polską lub jesteś częścią międzynarodowej korporacji? Niezależnie od powodu, dla którego interesują Cię tłumaczenia finansowe na angielski i z angielskiego, jestem do Twojej dyspozycji.
Dysponuję odpowiednią wiedzą na temat dokumentów finansowych, fakturowania i księgowości, aby bez problemu połączyć je ze świetną znajomością języka angielskiego. W efekcie zapewniam szybkie, a przede wszystkim akuratne translacje dokumentów.
Co tłumaczę?
W skrócie – wszystko. Zarówno prozaiczne dokumenty, jak sprawozdania finansowe, rachunki, faktury i bilanse, jak i bardziej złożone. Audyty, raporty i analizy finansowe. Nie mam też problemu z przekładem zeznań podatkowych oraz wszelkiego rodzaju pism urzędowych związanych z finansami (tłumaczenia prawne to osobna gałąź mojej działalności).
Używam tylko profesjonalnego słownictwa dopasowanego do branży, a skomplikowane przypadki konsultuję ze specjalistami.
Metody pracy
Jestem tłumaczem, autorem książek i nauczycielem języka angielskiego, ale tłumaczenia finansowe wymagają dodatkowego przygotowania. Dzięki specjalnym kursom i konsultacjom z księgowymi płynnie posługuję się angielskim słownictwem związanym z księgowością, finansami i raportowaniem.
Nie ma obawy o dosłowne tłumaczenie fachowych terminów unikalnych dla danego języka.
Dbam też o terminologię branży, w której działasz – wymaga to nieraz osobnego przygotowania.

Dyskrecja i dostosowanie do klienta

Moje angielskie tłumaczenia finansowe pozostają między nami – zdaję sobie sprawę z poufności tego typu dokumentów. Pracuję na dowolnym rodzaju plików i wszystkich rodzajach formatowania, jestem też w stanie dopasować je do innych standardów, wymaganych przez odbiorcę. Realizuję również niestandardowe zlecenia.
Zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego – z chęcią odpowiem na wszelkie pytania.