fbpx

Tłumaczenia CV i listów motywacyjnych

To wrażliwy temat. Nawet osoba posługująca się płynnie danym językiem może mieć problemy
ze stworzeniem dobrego CV lub listu motywacyjnego w nim
Nie każdy ma lekkie pióro, a przede wszystkim zna zasady tworzenia takich dokumentów. Dlatego oferuję tłumaczenie listu motywacyjnego lub CV wszystkim, którzy są zdeterminowani zdobyć wymarzoną pracę i chcą być perfekcyjne przygotowani w każdym calu. Nie jest to bezrefleksyjny przekład – dopasowuję treść do wymagań pracodawcy, a niejednokrotnie proponuję też zmiany wedle swoich uwag. Wszystko po to, aby efekt końcowy miał jak największe szanse powodzenia.
Tłumaczenie CV na angielski
Oczywiście potrzebuję materiału źródłowego, czyli Twojego CV. Wpierw zapoznaję się z całością, gdyż często przekład wymaga zmiany kolejności poszczególnych sekcji, a więc i odniesień między nimi. Następnie pracuję ze słownictwem branżowym tak, aby CV wyglądało w pełni profesjonalnie. Nie ma tu miejsca na kalki językowe i nieudolne dosłowne tłumaczenia.
Dopiero wtedy przystępuję do właściwiej pracy. Na koniec całość dokładnie sprawdzam i wprowadzam drobne korekty, aby była przyjemna w odbiorze i zachęcała do czytania.
Jeśli klient jest zadowolony, to gotowe, jeśli pojawiają się jakieś uwagi, to wprowadzam stosowne korekty.
Zajmuję się też tłumaczeniami innych materiałów związanych z aplikacjami oraz poszukiwaniem pracy.

Tłumaczenie listu motywacyjnego

Tu bardzo przydaje się moje doświadczenie autora książek. Dzięki temu jestem w stanie przetłumaczyć Twój list, zachowując styl, a jednocześnie dostosować je do języka angielskiego, między innymi przez wprowadzenie charakterystycznych dla tej formy zwrotów. Dzięki temu będzie się go czytało lekko i przyjemnie, a wszystkie kluczowe treści zostaną przekazane bez zmian. Gwarantuję, że uda się przyciągnąć uwagę odbiorcy.
Napisz do mnie w sprawnie bezpłatnej wyceny – z pewnością się dogadamy!