fbpx

Przygotowanie do matury rozszerzonej z języka angielskiego

W przeciwieństwie do egzaminu podstawowego, matura rozszerzona
z angielskiego wymaga kreatywności, ale i więcej uważności
Matura potrafi zaskoczyć. I to zarówno, jeśli chodzi o treść, jak i o poziom. Szczególnie zaś tyczy się to egzaminów na poziomie rozszerzonym, które wymagają dogłębnego przygotowania i poznania mechanizmów oceniania. Nic więc dziwnego, że większość uczniów decyduje się na dodatkowe zajęcia. Moje lekcje angielskiego online dostosowuję do aktualnej wiedzy ucznia i celów, jakie ten przed sobą stawia.
W tym wypadku jest to zdanie matury rozszerzonej na wysokim poziomie, które umożliwi dostanie się na wybrany kierunek studiów. Co wyróżnia mój kurs do matury rozszerzonej z angielskiego przez Skype?
Wyjście poza schemat
W przeciwieństwie do egzaminu podstawowego, matura rozszerzona z angielskiego wymaga kreatywności, ale i więcej uważności. Większość korepetytorów skupia się na rozwiązywaniu arkuszy z poprzednich lat. Choć poznanie klucza oceniania jest niezwykle ważne, uważam, że to tylko część przygotowania.
Przygotowuję ćwiczenia, które pozwalają zrozumieć język poza światem poleceń i pytań egzaminacyjnych. W ten sposób uczę bardziej elastycznego myślenia o języku. Dzięki temu lekcje są przyjemniejsze i mniej powtarzalne. Staram się zainteresować uczniów językiem angielskim, kulturą z nim związaną i możliwościami, jakie daje.
Przekłada się to również na bardziej praktyczne zastosowanie angielskiego na co dzień, poza światem szkoły i matur.
Moim priorytetem jest stworzenie przyjaznej, nieformalnej atmosfery pracy.
Zapraszam na bezpłatną lekcję próbną!

Oszczędność czasu

Przygotowanie do matury rozszerzonej z angielskiego online jest bardzo wygodne. Nie traci się cennych godzin i minut na dojazdy, a mało który maturzysta może pochwalić się luźnym grafikiem. W dodatku swojskie otoczenie sprzyja nauce. Tym bardziej że moim priorytetem jest stworzenie przyjaznej, nieformalnej atmosfery pracy.
W dodatku używając komputera mamy łatwy dostęp do materiałów multimedialnych z całego świata, a uczeń może w prosty sposób pokazać mi, co go interesuje.
W ten sposób lekcje nabierają indywidualnego ducha. Gwarantuję, że przekłada się to na wyniki matury i zadowolenie.