fbpx

Przygotowanie do matury podstawowej z języka angielskiego

Moje lekcje angielskiego online oferuję także
w wersji dostosowanej do konkretnego egzaminu
Matura z angielskiego potrafi dosłownie spędzić sen z powiek. Szczególnie że poziom nauczania języka w polskich szkołach bywa bardzo zróżnicowany. Dlatego dodatkowe zajęcia nie są niczym nadzwyczajnym. Pozwalają na ogólne zwiększenie kompetencji językowych i umożliwiają zdanie matury z odpowiednim wynikiem bez obaw o dostanie się na wymarzony kierunek studiów.
Moje lekcje angielskiego online oferuję także w wersji dostosowanej do konkretnego egzaminu – w tym wypadku jest to matura podstawowa. Co wyróżnia moje lekcje?
Nie tylko testy
Większość korepetytorów skupia się na zapewnianiu uczniom testów i nauce pisania „pod klucz”. Choć niewątpliwie warto poświęcić czas na poznanie zasad oceniania i robienie testów próbnych, nie powinna to być podstawa.
Prowadząc lekcje angielskiego przez Skype, staram się najpierw poznać aktualny poziom, jaki prezentuje uczeń oraz preferowane przez niego metody nauki.
W ten sposób mogę stworzyć indywidualny program, który poznawanie języka uczyni przyjemnym i efektywnym.
Lekcje angielskiego do matury online staram się prowadzić w sympatycznej i luźnej atmosferze.
Rozumiem, że maturzyści często poddawani są presji i działają w stresie.
Dlatego uważam, że dodatkowe zajęcia powinny działać na nich uspokajająco i dodawać pewności siebie.
Zapraszam na bezpłatną lekcję próbną!

Praktyczna forma nauki

W przeciwieństwie do tradycyjnych zajęć, te prowadzone online pozwalają na optymalne wykorzystanie czasu. A na jego nadmiar maturzyści narzekać nie mogą. Nie ma dojazdów, nie ma „rozkładania zeszytów” i „parzenia herbaty”, które często są nieodłącznym elementem korepetycji. Możemy skupić się na konkretach.
Pracując w dobrze znanym otoczeniu, uczeń czuje się komfortowo i lepiej przyswaja informacje. Poza tym komputer pozwala na naturalne wykorzystanie źródeł multimedialnych – stron internetowych czy filmów. W ten sposób wiedza, która będzie potrzebna na egzaminie, jest umieszczana w kontekście i staje się naturalną składową świata, a nie materiałem do wykucia.