fbpx

Przygotowanie do egzaminu YLE

To właściwie trzy egzaminy o różnych poziomach trudności:
Starters (Pre A1), Movers (A1) i Flyers (A2) przeznaczone dla dzieci w wieku 8-12 lata
Niemal każde dziecko uwielbia wyzwania i zdobywanie kolejnych „stopni wtajemniczenia”. Nie inaczej jest w przypadku nauki. Dlatego stworzono egzamin YLE – Cambridge Young Learners English. To właściwie trzy egzaminy o różnych poziomach trudności: Starters (Pre A1), Movers (A1) i Flyers (A2) przeznaczone dla dzieci w wieku 8-12 lat.
Skonstruowane przez specjalistów są zabawne i przyjazne (nie powodują więc nadmiernego stresu), a jednocześnie pozwalają na wiarygodną ocenę umiejętności dziecka.
Wszechstronność testów (czytanie, pisanie, mówienie, słuchanie) tworzy idealną motywację do przyswajania wszystkich składowych języka. Dowiedz się, dlaczego moje przygotowanie do egzaminu YLE online jest warte uwagi!
Nauka i motywacja
Problemem większości zajęć dodatkowych są trudności z określeniem postępów ucznia. Nauczyciel może oczywiście powiedzieć, że „idzie mu świetnie”, ale trudno tu o pełny obiektywizm. Egzamin YLE pozwala na ujęcie korepetycji w sztywniejszy program, dzielony zewnętrznymi ocenami.
Uczymy się, aby zaliczyć konkretne wyzwanie, co pozwala motywować do nauki wybranych zagadnień. I to już od początku styczności z językiem! Do tego zewnętrzne oceny weryfikują wyniki pracy.
Uważam, że zgrywa się to świetnie z moimi lekcjami angielskiego online.
Na moich zajęciach łączę naukę z zabawą, a przede wszystkim
dostosowuję metody do możliwości i preferencji ucznia
Zapraszam serdecznie na bezpłatne lekcje próbne!

Przygotowanie do YLE online

Lekcje angielskiego dla dzieci online to przede wszystkim nauka w dobrze znanym otoczeniu. To mocno wpływa na komfort i atmosferę. W przyjaznych warunkach dziecko uczy się szybciej, a użycie komputera pozwala na wprowadzenie elementów interaktywnych. Dodatkowym plusem jest wygoda dla rodziców – odpada potrzeba dojazdów.
Na moich zajęciach łączę naukę z zabawą, a przede wszystkim dostosowuję metody do możliwości i preferencji ucznia. Razem tworzymy indywidualny program, który pozwoli sprawnie zaliczyć każdy egzamin YLE i przejść z poznawaniem angielskiego dalej. Zapraszam na lekcje próbne!