fbpx

Przygotowanie do egzaminu PET

Preliminary English Test to egzamin na poziomie ponadpodstawowym
(B1) przeprowadzany przez British Council
To świetny test dotychczasowych umiejętności i podsumowanie etapu nauki. Co jednak ważniejsze, jest na tyle wszechstronny i wymagający, że trzeba się do niego solidne przygotować, nie pomijając żadnego aspektu nauki języka.
W efekcie sprawdzi się świetnie jako cel dla osób mających już za sobą zupełne podstawy i zainteresowanych kursem, który przekłada się na realne możliwości konwersacji, rozumienia i komunikacji pisemnej.
Nauka praktyczna
Mój kurs do egzaminu PET online opiera się na założeniu, że test wymaga praktycznych umiejętności językowych (a do tego właśnie został opracowany).
Przygotowuję więc ucznia w równym stopniu do rozwiązywania zadań, uczulając na najczęściej popełniane błędy oraz objaśniając wymogi formalne, jak i do naturalnych zastosowań języka.
Będziemy więc rozwiązywać testy z ubiegłych lat, ale też rozmawiać, oglądać nagrania i czytać różnego rodzaju teksty. W ten sposób zyskasz pewność siebie oraz zdolność używania języka także poza „warunkami kontrolowanymi” sali lekcyjnej i egzaminu.
Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, dostosowując program
do jego stylu pracy, preferencji i możliwości
Nie mam wątpliwości, że z moją pomocą zdasz egzamin!
Zapraszam serdecznie na bezpłatne lekcje próbne!

Kurs do egzaminu PET online

Lekcje online prowadzę od wielu lat ze względu na ich wydajność oraz wygodę. Lepiej przyswajamy informacje w swoim ulubionym fotelu, będąc wypoczętymi i nie musząc nigdzie jeździć. Do tego w razie wyjazdu nie trzeba przerywać kursu. A użycie komputera otwiera zupełnie nowe możliwości.
Moje przygotowanie do egzaminu PET wspomagam potęgą Sieci – będziemy wykorzystywać nagrania rozmów i sytuacji, a także odwiedzać zróżnicowane strony internetowe, aby pokazać różne wykorzystanie języka – nie tylko tego akademickiego. Można to łatwo połączyć z Twoimi zainteresowaniami i przygotowywać się do egzaminu, a jednocześnie uzyskiwać informacje przy okazji nauki.