fbpx

Przygotowanie do egzaminu KET

To startowy egzamin dla dorosłych (i młodzieży) z serii Cambridge English Qualifications
Co oznacza skrót KET? Key English Test, choć używa się też krótkiej nazwy Key. To startowy egzamin dla dorosłych (i młodzieży) z serii Cambridge English Qualifications, tworzony równie dokładnie, co First lub Advanced.
Sprawdza kwalifikacje językowe na poziomie podstawowym i jest świetnym wstępem do kolejnych certyfikatów – pozwala zobaczyć proces egzaminacyjny i oswoić się z nim. Ale to nie jedyne powody, aby zapisać się na mój kurs do egzaminu KET online!
Nauka w konkretnym celu
Ten test zaprojektowano w taki sposób, aby motywował do zrównoważonej nauki, bez faworyzowania żadnego z aspektów języka.
Dlatego program nauczania narzuca się wręcz sam. Oczywiście dostosowuję go do każdego ucznia osobno, w zależności od aktualnej wiedzy, a także preferencji i potrzeb.
W końcu każdy przyswaja wiedzę nieco inaczej. Egzamin KET pozwala określić efekty kształcenia i to, czy można przechodzić już do kolejnego etapu nauki.
Przygotowanie do egzaminu KET jest wymarzonym wstępem
do rozpoczęcia przygody z językiem angielskim. A chyba nie muszę przekonywać, że warto?
Zapraszam serdecznie na bezpłatne lekcje próbne!

Egzamin KET online

Tak, można zdawać go zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet! Dlatego lekcje angielskiego online, które proponuję, świetnie nadają się jako przygotowanie, bo przyzwyczajają do rozmów, pisania i czytania na komputerze. A to nie jedyny powód. Z doświadczenia wiem (a zajmuję się tym od lat), że osoby korzystające z wirtualnych zajęć czują się bardziej komfortowo i zrelaksowanie w swoim domu, co przekłada się na efekty kształcenia. Nie mówiąc już o wygodzie związanej z brakiem dojazdów czy możliwością odbycia lekcji z dowolnego miejsca na świecie.
Kursy opieram na doświadczeniu tłumacza, nauczyciela i autora książek. Dzięki temu (oraz wspomnianej wcześniej konstrukcji egzaminu) nie będzie to sztywna nauka służąca tylko zdobyciu maksymalnej liczby punktów. To przyswajanie żywego języka w praktyce i umiejętność używania go w sytuacjach codziennych, specjalnych i zawodowych.