fbpx

Przygotowanie do egzaminu IELTS

Umożliwia aplikowanie na niemal wszystkie anglojęzyczne kierunki studiów
oraz jest uznawany przez wiele międzynarodowych korporacji
Liczba wszelkiego rodzaju egzaminów i certyfikatów z języka angielskiego może przytłoczyć, jednak ten zdecydowanie jest godny uwagi osób podchodzących do tematu studiowania lub pracy za granicą na poważnie
Co to jest IELTS? To nazwa egzaminu będąca skrótem od International English Language Testing System. Organizowny jest przez trzy współpracujące instytucje: IDP Australia, British Council i University of Cambridge ESOL Examinations. Przekłada się to na wysoki poziom, a zarazem prestiż certyfikatu.
W związku z tym niezbędne jest solidne przygotowanie do IELTS, szczególnie że charakteryzuje się on mocno akademicką formułą i wymaga doskonałej znajomości języka. Dlatego lekcje angielskiego przez Skype są idealnym rozwiązaniem, pozwalającym wykorzystać optymalnie czas.
Kurs do IELTS online
Prowadzę zajęcia z angielskiego od lat i wiem, jak rozplanować pracę oraz dostosować metody do ucznia. Będziemy oczywiście rozmawiać po angielsku i wykonywać zadania podwyższające ogólne kompetencje językowe, aby zapewnić Ci elastyczność i pewność w posługiwaniu się językiem.
Jednak w przeciwieństwie do wielu innych egzaminów, IELTS wymaga także dobrej znajomości struktury pytań oraz sposobu oceniania. Niezbędne więc będzie przejście przez wiele testów próbnych i z ubiegłych lat.
Na szczęście odbywają się one co tydzień, materiału jest więc dużo, a do egzaminu można podejść na spokojnie, będąc w pełni przygotowanym.
Zdalna formuła umożliwia pracę w wygodnych warunkach, bez konieczności uciążliwych dojazdów.
Do tego swojskie otoczenie sprzyja zrelaksowanej atmosferze,
a to przekłada się na efektywność nauki
Zapraszam serdecznie na bezpłatne lekcje próbne!

Do czego potrzebny jest IELTS?

Umożliwia aplikowanie na niemal wszystkie anglojęzyczne kierunki studiów oraz jest uznawany przez wiele międzynarodowych korporacji, w których pracuje się po angielsku.
Umożliwia także emigrację do niektórych państw, na przykład Nowej Zelandi, Australii lub Kanady. Zapewniam, że kurs online IELTS, który prowadzę, przygotuje Cię nie tylko do egzaminu, ale także znacząco poprawi Twoją komunikację po angielsku. Zapraszam!