fbpx

Przygotowanie do egzaminu FCE

Wydawany przez University of Cambridge i organizowany przez British Council
jest przepustką na studia za granicą w języku angielskim
Egzamin FCE (First Certificate in English), zwany popularnie Firstem to podstawowy sposób uzyskania międzynarodowego cerfyfikatu poświadczającego kompetencje językowe. Jest też respektowany przez większość międzynarodowych korporacji, a przy okazji jego zaliczenie pozwala bez problemu zwolnić się z zajęć i egzaminów z języka angielskiego na studiach.
Moje przygotowanie do FCE online składa się ze zróżnicowanych lekcji w ramach indywidualnego kursu. Temat jest mi dobrze znany, a wszyscy uczniowie, którzy zdecydowali się na przygotowanie do Firsta u mnie, zdobyli certyfikat z wysoką oceną.
Mogę więc śmiało powiedzieć, że moje zajęcia odznaczają się wysoką skutecznością.
Dlaczego lekcje angielskiego online to dobry pomysł?
Przede wszystkim oszczędzają czas. Nigdzie nie trzeba jeździć i targać zeszytów ani tracić czasu na „rozłożenie się”.
To jednak nie wszystko. Ogromną zaletą jest praca w znajomym środowisku. W swoim ulubionym fotelu, w przytulnym pokoju uczeń jest bardziej zrelaksowany i rozluźniony. A to przekłada się na skuteczność nauki i szybkość przyswajania informacji. Szczególnie że staram się zapewnić swobodną, miłą atmosferę.
Dodatkowo korzystając z komputera, możemy łatwo wprowadzać interaktywne elementy, co przy tak kompleksowym egzaminie, jak FCE jest bardzo przydatne.
Moje przygotowanie do egzaminu FCE online obejmuje wszystkie jego części
– czytanie, pisanie, słuchanie, gramatykę i mówienie.
Zapraszam na bezpłatną lekcję próbną!

Czego się nauczysz?

Będziemy korzystać z dotychczasowych egzaminów i poznawać wymagania certyfikacyjne, ale przede wszystkim chodzi o zrozumienie języka i oswojenie się z nim.
Gdy zaczniesz myśleć po angielsku i przyjmować go intuicyjnie, egzamin stanie się prosty. Dzięki temu kurs do Firsta będzie o wiele bardziej rozwijający i realnie zwiększy Twoje możliwości językowe. W końcu Angielski najbardziej użyteczny jest po egzaminie!