fbpx

Przygotowanie do egzaminu CAE

Egzamin CAE (Certificate in Advanced English – w skrócie Advanced) to wyzwanie dla tych,
którzy chcą udowodnić, że ich angielski wykracza poza przeciętny poziom
Jego zdanie zapewnia certyfikat wystawiony przez Uniwersytet Cambridge. Sam egzamin organizowany jest przez British Council i składa się z czterech części, które wymagają wiedzy i sprawności językowej zdecydowanie wykraczających poza poziom szkolny. Warto jednak podjąć wyzwanie. Certyfikat CAE uznawany jest przez uczelnię i pracodawców na całym świecie.
Umożliwia (w połączeniu z przygotowaniem pedagogicznym) uczenie w szkołach średnich, pracę w placówkach dyplomatycznych, a przede wszystkim znacząco podnosi kwalifikacje przy poszukiwaniu pracy.
Czego się nauczysz?
Moje lekcje angielskiego online dostosowuję w stu procentach do możliwości, preferencji i celów ucznia. W tym wypadku dążymy do zdobycia certyfikatu, ale kurs wykracza daleko poza typowe rozwiązywanie testów z ubiegłych lat.
Egzamin CAE wymaga swobodnego operowania językiem oraz elastyczności, dlatego na lekcjach będziemy dużo rozmawiać i poznawać zróżnicowane materiały źródłowe.
Nauczę Cię również, jak poprawnie pisać po angielsku, używając naturalnego języka, idiomów i eleganckich zwrotów. W ten sposób kurs do egzaminu CAE będzie również niezwykle rozwijający, jeśli chodzi o Twoje ogólne umiejętności językowe. Dodam jeszcze, że wszyscy moi uczniowie, którzy przygotowywali się do Adavanced’a, zdali go celująco!
W naturalny sposób używamy komputera i Internetu, dzięki czemu w lekcje wplatane są elementy multimedialne
– możemy zobaczyć i poznać język w praktyce.
Zapraszam na bezpłatną lekcję próbną!

Dlaczego przygotowanie do egzaminu CAE online jest lepsze niż tradycyjne?

To oczywiście ogromna oszczędność czasu – nigdzie nie trzeba jeździć. Jednak chodzi przede wszystkim o pracę w swojskim, przyjaznym otoczeniu. W połączeniu z miłą atmosferą lekcji proces uczenia się w takich warunkach zachodzi szybciej, a efekty są trwalsze.
Przekonaj się, że kurs adavanced online to murowany sukces!