fbpx

Lekcje grupowe

Są świetną alternatywą do prowadzonych przeze mnie zajęć indywidualnych
Lekcje grupowe w nauce języka angielskiego cieszą się nieustającym powodzeniem, ponieważ mają szereg istotnych zalet.
Dlaczego warto skorzystać właśnie z nich, mierząc się z czasami niełatwym wyborem – one czy może lekcje indywidualne języka angielskiego?
Każdy inny, wszyscy równi
Najważniejszym plusem zajęć grupowych jest z pewnością różnorodność, która wynika z takiej formy nauczania języka angielskiego.
W grupie znajdują się ludzie często o podobnym poziomie jego znajomości, zatem istnieje możliwość bezpośredniego z nimi kontaktu – nadawania na tych samych falach.
Często zdarza się, że jest to okazja do nawiązania nowych znajomości, w tym biznesowych, a nawet przyjaźni. Kto lubi przebywać w gronie innych osób i preferuje wchodzenie w interakcje – z ludźmi o różnych doświadczeniach i osobowościach – ten na pewno będzie zadowolony z takiej formy nauki.
Zapraszam do kontaktu, celem ustalenia, czy ta forma nauczania
będzie odpowiednia także dla Ciebie
Zapraszam serdecznie na bezpłatne lekcje próbne!

Ciekawe metody nauczania

Większa liczba osób umożliwia mi wykorzystanie interesujących, standardowych dla takiego formatu, metod nauczania. Jest to przede wszystkim dyskusja – chociażby w parach. Kursanci mierzą się wówczas z osobami o podobnych umiejętnościach, oczywiście pod okiem nauczyciela, lektora języka angielskiego.
Drugą, równie atrakcyjną metodą, jest nauka poprzez zabawę. Większe grono osób pozwala na wspólną naukę poprzez rozrywkę, co jest mniej możliwe w formie nauki jeden na jednego, na lekcjach indywidualnych, aczkolwiek nie jest wykluczone.

Mniejszy koszt finansowy nauki, a więcej możliwości

Lekcje w grupie mają także tę zaletę, że są zazwyczaj po prostu tańszym rozwiązaniem od kursu prywatnego w stosunku 1:1.
Atrakcyjnie obniżona cena wynika przede wszystkim z faktu, że rzeczywiście – siłą rzeczy, poświęcam mniej uwagi konkretnym indywidualnościom – jednak tylko podczas lekcji grupowych, w interakcji z innymi, możemy do nauki podejść wyjątkowo kreatywnie.
Wynika to przede wszystkim z tego, że każdy uczestnik kursu języka angielskiego dołącza do niego pewne wartości – może być to zdrowa rywalizacja, skuteczna motywacja, a może po prostu dobry humor czy inspirująca swoboda wypowiedzi.