fbpx

Kursy wakacyjne

Kursy z angielskiego cieszą się niemałą popularnością
W czasie roku szkolnego/akademickiego zajęć nie brakuje. Nic więc dziwnego, że wakacyjne kursy z angielskiego cieszą się niemałą popularnością. To idealny moment, aby nadrobić zaległości (lub wyjść przed szereg) bez wypruwania sobie żył wieczorami.
Do tego wypoczęty umysł pracuje znacznie lepiej, nic też nie stoi na przeszkodzie, aby spotykać się częściej niż raz w tygodniu. Można więc w dwa miesiące poczynić większe postępy niż przez resztę roku. Ja do tego proponuję wirtualną formę zajęć – dowiedz się dlaczego!
Co oferuje wakacyjny kurs angielskiego online?
Przede wszystkim elastyczność. Nie musisz się ruszać z domu, a jednocześnie możesz pojawiać się na zajęciach podczas wakacyjnego wyjazdu.
Do tego praca w swojskich warunkach, tak jak Ci pasuje.
To również przekłada się na wydajność pracy – przyswajasz informacje szybciej i skuteczniej. Komputer jako główne narzędzie oferuje dodatkowe możliwości: korzystanie z nagrań rozmów, filmów czy narzędzi interaktywnych.
Poza tym bądźmy szczerzy – to dziś oczywisty środek pracy i dobrze jest znać zastosowania angielskiego w środowisku cyfrowym.
Wpadnij (wirtualnie) na lekcję próbną i przekonaj się, że kursy wakacyjne online mają dużo sensu!

Lekcje angielskiego online takie, jak chcesz

Indywidualne zajęcia dają możliwość dopasowania ich do Ciebie. Na początku muszę poznać Twoje aktualne kompetencje językowe, aby wiedzieć, od czego zacząć. Później szybko wypracowujemy optymalne metody pracy i skupiamy się na interesujących Cię zagadnieniach.
Świetną metodą jest wykorzystanie przy nauce Twoich zainteresowań lub hobby. Oplatamy wówczas zajęcia wokół wybranego tematu i praktycznych zastosowań angielskiego w nim.
Gwarantuję, że mogąc od razu korzystać z języka specjalistycznego, będziesz mieć apetyt na więcej. W przeciwieństwie do większości szkolnych nauczycieli potrafię pokazać, że język angielski jest niezwykle ciekawy.