fbpx

Kursy języka angielskiego dla firm

Indywidualne podejście oraz dostosowanie programu do branży
Trudno dziś sobie wyobrazić działanie w jakiejkolwiek branży bez choćby podstawowej znajomości angielskiego. To klucz do komunikacji z zagranicznymi partnerami, a przede wszystkim do zdobywania wiedzy i nieustannego rozwoju. Dlatego oferuję lekcje angielskiego online dla firm. , Nauka przez Skype ma wiele zalet w porównaniu od tradycyjnych kursów. To przede wszystkim oszczędność czasu – nie ma konieczności dojazdów, co bywa kłopotliwe szczególnie przy większej ilości pracowników.
Do tego nauka w swojskim otoczeniu jest bardziej wydajna i komfortowa. Wszystko odbywa się sprawniej, a naturalne użycie komputera w czasie lekcji procentuje później w pracy.
Dostosowanie programu do branży
Moje kursy języka angielskiego dla firm poprzedzam szczegółowymi konsultacjami. Pozwala mi to przygotować odpowiednie słownictwo i branżowe zwroty.
Istnieje też możliwość stworzenia lekcji przygotowujących do konkretnych zadań i zagadnień.
Użycie programu Skype pozwala na wygodne dzielenie ekranu i lekcje multimedialne.
Możemy na przykład omawiać zwroty i słowa na przykładach stron internetowych konkurencji lub partnerów albo tworzyć wspólnie prospekty i dokumentacje, aby porównać je z istniejącymi. Takie metody pozwalają na osadzenie języka w kontekście i naturalne się z nim oswojenie. W zależności od potrzeb możemy też skupić się bardziej na języku mówionym lub pisanym.
Nauka przez Skype ma wiele zalet w porównaniu od tradycyjnych kursów.

Indywidualne podejście

Rozumiem, że pracownicy mogą prezentować różny poziom i przyswajać informacje szybciej lub wolniej. Z tego powodu stawiam na poznanie każdego osobno i dobranie takich metod, jakie będą mu najbardziej odpowiadać. To wielka przewaga, jaką kursy języka angielskiego dla firm online mają nad tradycyjnym grupowymi zajęciami.
Uważam, że podstawą jest wiedza i doświadczenie (a tych mi nie brak – jestem również aktywnym tłumaczem) oraz przyjazna atmosfera. Gdy nauka staje się przyjemnością, a możliwości użycia języka są jasno widoczne, efektów można spodziewać się bardzo szybko. Zapraszam do kontaktu – chętnie odpowiem na wszelkie pytania!