fbpx

Konwersacje

Wiele osób uczących się języka angielskiego lepiej radzi sobie z pisaniem niż mówieniem
Jeżeli należysz do tej grupy, możesz skorzystać z kursu, którego celem będzie przełamanie Twoich barier językowych.
Regularne ćwiczenia, które możesz wykonywać pod okiem doświadczonego nauczyciela bez wychodzenia z domu, pozwolą Ci swobodnie posługiwać się językiem angielskim – zarówno na gruncie towarzyskim, jak i zawodowym.
Dlaczego warto postawić na naukę konwersacji w języku angielskim online?
Przede wszystkim dlatego, że kurs języka angielskiego przez Skype pozwoli Ci przekroczyć granice – nie tylko te, które wynikają z niedoskonałości językowych, ale również braku pewności siebie i przekonania do własnych umiejętności.
Wielu moich uczniów, pomimo całkiem dobrej znajomości języka angielskiego, nie ma możliwości szlifowania go w praktycznej, mówionej formie. I głównie to jest przyczyną problemów, jakie mają miejsce podczas konwersacji z obcokrajowcami czy rozmów po angielsku w szkole lub pracy.
Stres i poczucie wstydu (zupełnie niepotrzebne – nawet Anglicy są bardzo wyrozumiali na obcy akcent i nieplanowane słowotwórstwo) dokładają swoje. Jest jeden sposób na ten problem – regularne konwersacje po angielsku.
Doskonałe materiały dydaktyczne i profesjonalnie prowadzone zajęcia
Zapraszam serdecznie na bezpłatne lekcje próbne!

Co mogę Ci zaoferować?

Jako doświadczony lektor, zapewniam Ci nie tylko doskonałe materiały dydaktyczne i profesjonalnie prowadzone zajęcia. W trakcie naszych lekcji możesz liczyć również na swobodę, doskonałą atmosferę i empatię z mojej strony.
Dzięki temu będziesz czuć się pewnie i z większą chęcią przystąpisz do nauki mówienia w obcym języku. Pomogę Ci w poprawieniu błędów, zwrócę uwagę na istotne kwestie związane z wymową i gramatyką, a także pokażę Ci, że prowadzenie konwersacji nie jest straszne!
Moje konwersacje po angielsku online wyróżnia też zróżnicowanie tematów i dostosowanie ich do ucznia (oczywiście nie zawsze – w końcu mam Ci pomóc wyjść ze strefy komfortu). Zapoznamy się z różnymi stylami rozmów (formalne, codzienne, specjalistyczne, a nawet slang), co pozwoli Ci poznać język z różnych stron. W ten sposób będziesz poznawać zarówno mowę, jak i kulturę z nią związaną!