fbpx

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

To pierwszy poważny egzamin, jaki czeka na młodego człowieka. Jego wynik ma niemałe znaczenie,
gdyż od niego zależy, czy uda się dostać do wybranej szkoły średniej.
Nic więc dziwnego, że przygotowanie wiąże się z dużym stresem i niepewnością. Język obcy nie jest tu wyjątkiem, a przygotowanie, jakie otrzymują uczniowie w szkole, bywa często niewystarczające.
Dlatego dodatkowy kurs do egzaminu ósmoklasisty online jest sensownym rozwiązaniem, które pozwoli podejść do wyzwania z pewnością siebie i bez zbędnych nerwów.
Czego się nauczymy?
Oczywiście będziemy bazować na materiale egzaminacyjnym i testach z ubiegłych lat. Rozwiązywanie zadań i zrozumienie klucza to podstawa, warto jednak wyjść poza nią.
Moje lekcje angielskiego przez Skype obejmują zarówno teorię, jak i praktykę. Będziemy więc poznawali zasady gramatyczne i użycie języka w sytuacjach oficjalnych i codziennych.
Choć egzamin ósmoklasisty z angielskiego nie ma części ustnej, to uważam, że dialogi są równie ważne co nauka pisania. Budują świadomość języka i konstruowania wypowiedzi w naturalny sposób ucząc myślenia po angielsku.
W dodatku znacząco zwiększają umiejętności rozumienia ze słuchu. Takie podejście znacząco zwiększa elastyczność i kompetencje językowe.
Dzięki temu uczeń jest przygotowany na nietypowe zadania na egzaminie, a przede wszystkim
uczy się wykorzystywać język w praktyce również poza szkołą.
Zapraszam serdecznie na bezpłatne lekcje próbne!

Lekcje angielskiego online to wygoda

Nie trzeba nigdzie dojeżdżać ani organizować logistyki z tym związanej. A przecież kurs do egzaminu ósmoklasisty z angielskiego nie jest jedynym dodatkowym punktem w kalendarzu młodego człowieka. Do tego praca w znajomym otoczeniu przekłada się na komfort i zrelaksowanie, a to pozytywnie wpływa na naukę. Szczególnie że zawsze dbam o miłą i przyjazną atmosferę.
Do tego środowisko wirtualne to drugi (a czasem pierwszy) świat młodych ludzi, a jednocześnie idealny sposób pokazania języka w praktyce na filmach i stronach internetowych. Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty online może być przyjemne!