fbpx

Przygotowanie do egzaminu CPE

Zdobycie certyfikatu CPE to nie przelewki. Choć egzamin do Certificate of Proficiency in English
podobnie jak First i Advanced organizowany jest przez British Council,
to wymaga dużo solidniejszych przygotowań.
Jest to bowiem najwyższy angielski certyfikat językowy wydawany przez University of Cabridge. Aby go uzyskać, potrzebna jest doskonała znajomość języka, zarówno akademickiego, jak i potocznego.
Wymagana jest umiejętność analizy złożonych tekstów oraz toczenia skomplikowanych dyskusji z użyciem zaawansowanego słownictwa. Warto jednak się przyłożyć, gdyż certyfikat umożliwia studiowanie na wszystkich anglojęzycznych uczelniach oraz jest respektowany przez międzynarodowe korporacje. To z pewnością mocny punkt w CV.
Kurs angielskiego online to same zalety
Dlaczego polecam przygotowanie do egzaminu CPE online? To maksymalne wykorzystanie czasu, a tego potrzeba sporo, aby opanować język na wystarczającym poziomie. Dodatkowo praca w domowych warunkach, w znajomym otoczeniu jest zawsze bardziej wydajna.
Moje lekcje angielskiego przez Skype w naturalny sposób wykorzystują Internet i jego zasoby. Będziemy używać prawdziwych stron internetowych i nagrań dostępnych w Sieci jako praktycznych źródeł.
W ten sposób pokazuję uczniom język w zróżnicowanym użyciu, co ułatwia oswojenie się z nim. Warto jeszcze wspomnieć, że to także spora oszczędność czasu na dojazdy.
Dbam także o przyjazną atmosferę, gdyż wiem, jak duże ma to znaczenie dla skupienia
i przyswajania informacji.
Zapraszam na bezpłatną lekcję próbną!

Co wyróżnia moje lekcje?

Przygotowanie do CPE online wymaga dużo większej elastyczności niż do większości typowych egzaminów. Dlatego dużo czasu poświęcam na prowadzenie złożonych dialogów na zróżnicowane tematy. Nie tylko będziemy rozwiązywać testy z lat ubiegłych, ale przede wszystkim ćwiczyć wszechstronne umiejętności językowe.
Dzięki temu wyniesiesz z moich lekcji znacznie więcej niż przygotowanie do egzaminu – to realne zwiększenie kompetencji językowych.