fbpx

Angielski biznesowy online

Business English skierowane są do pracowników oraz właścicieli firm
Lekcje języka angielskiego przez Skype bardzo pomagają w życiu zawodowym – otwierają nowe drzwi do kariery i pozwalają więcej zarabiać. Przede wszystkim są jednak doskonałym narzędziem samorozwoju, pozwalającym na poszerzanie kompetencji.
Dlatego też oferuję kursy online z zakresu Business English (angielskiego biznesowego), które skierowane są do pracowników oraz właścicieli firm.
Dlaczego Business English?
Kursy angielskiego online dla pracowników i biznesmenów to opcja, dzięki której poznasz nowe słownictwo, opanujesz angielską gramatykę i będziesz mógł swobodniej wypowiadać się w obcym języku. Lekcje są dostosowane do branży, w jakiej działasz i obejmują frazy oraz zwroty charakterystyczne dla Twojej specjalizacji.
Dzięki temu przygotuję Cię do kontaktu z zagranicznymi klientami i partnerami biznesowymi, a także sytuacji, w których praktyczne wykorzystanie obcego języka okaże się niezbędne.
Dzięki kursowi Business English:
• przygotujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej albo pracy w nowej firmie, gdzie niezbędne jest posługiwanie się językiem angielskim;
• zwiększysz swoje możliwości językowe, co pozwoli Ci zyskać awans w firmie, w której obecnie pracujesz;
• będziesz mógł swobodnie kontaktować się z zagranicznymi klientami i partnerami biznesowymi;
• będziesz w stanie rozszerzyć swoją działalność i wprowadzić produkty lub usługi również na rynki zagraniczne;
• zyskasz nowe możliwości nauki.
Lekcje są dostosowane do branży, w jakiej działasz i obejmują frazy oraz zwroty charakterystyczne dla Twojej specjalizacji.

Specjalistyczny angielski przez Skype

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że każda branża jest inna, dlatego też moje lekcje angielskiego online dla pracowników i właścicieli firm są w pełni indywidualnie dostosowane do indywidualnych potrzeb i celów! Ja również muszę się uczyć i przygotować do każdej lekcji – zgłębić specjalistyczne słownictwo, zwroty i żargon.
Pozwala to przyspieszyć proces uczenia się, a także od razu wykorzystywać nowe umiejętności w praktyce. Rozumiem, że nauka angielskiego biznesowego łączy się często z presją czasu, stawiam więc na wydajność. Gwarantuję jednak, że na moich lekcjach możesz liczyć na sympatyczną atmosferę i rzeczowe podejście. Zapraszam serdecznie na lekcje próbne!