fbpx

Angielski dla młodzieży

Prowadzę zajęcia na każdym poziomie
Wbrew obiegowej opinii lekcje angielskiego dla młodzieży nie są naturalnym rozwinięciem lekcji dla dzieci. Nastolatkowie potrzebują innego, bardziej uważnego podejścia. Ich uwagę zaprząta mnóstwo spraw i problemów.
Dlatego tworząc dla nich lekcje (a dla każdego ucznia przygotowuję je indywidualnie), staram się dopasować je do zainteresowań młodych ludzi i ich szybko zmieniającego się nastawienia. Takie zajęcia wymagają wyrozumiałości, a jednocześnie stanowczości i konsekwencji, aby osiągnąć zamierzone efekty. Prowadząc lekcje angielskiego dla młodzieży przez Skype, staram się wyjść naprzeciw uczniom i pokazać im zalety języka w ich świecie.
Naturalne środowisko nauki
Czy nam się to podoba, czy nie, faktem jest, że środowisko cyfrowe jest integralnym elementem świata młodzieży. Co ważne, coraz większa część pracy i zawodów opiera się na operowaniu informacją przy pomocy komputera.
Kurs angielskiego online dla młodzieży umożliwia połączenie tradycyjnych elementów nauki języka z jego praktycznymi zastosowaniami w Internecie.
To dla mnie także doskonała okazja, aby poznać ucznia i najnowsze młodzieżowe trendy, a przede wszystkim pokazać, jak wiele ścieżek otwiera język angielski.
Prowadzę zajęcia na każdym poziomie. Są to zarówno „ogólne” lekcje, zwiększające kompetencje językowe,
jak i specjalistyczne kursy przygotowujące do matury lub egzaminów certyfikacyjnych.
Zapraszam na bezpłatną lekcję próbną!

Angielski przez Skype dla młodzieży to same zalety

Nauka online to oszczędność czasu, a na jego nadmiar współcześni nastolatkowie nie narzekają. Nie trzeba nigdzie dojeżdżać ani liczyć na autobusy – wszystko odbywa się zdalnie. Przesyłam odpowiednie materiały i działamy!
Lekcje angielskiego przez Internet to także większe w porównaniu do tradycyjnych poczucie komfortu, wynikające z pracy w swojskim otoczeniu. To w przypadku młodzieży, która często jest zagubiona i przytłoczona zmieniającym się wokół światem bardzo ważne i procentuje w wynikach.