fbpx

Angielski dla dzieci

Dzieci przyswajają go bardzo naturalnie i warto,
aby od najmłodszych lat stanowił on integralną część ich świata
Nie ma wątpliwości, że naukę języka należy zacząć jak najwcześniej. Dzieci przyswajają go bardzo naturalnie i warto, aby od najmłodszych lat stanowił on integralną część ich świata. Język angielski dla dzieci to oczywisty wybór – jest wszechobecny i pozwala na korzystanie w pełni ze świata informacji oraz komunikacji na całej planecie.
Moje lekcje angielskiego online pozwalają nadrobić zaległości w szkole, przygotować się do egzaminów, ale przede wszystkim oswoić z językiem, który jest podstawą komunikacji międzynarodowej. A to z pewnością ułatwi codzienne życie i będzie procentować w przyszłości – choćby przy szukaniu pracy.
Nauka języka przez Internet – zalety
Lekcje angielskiego dla dzieci przez Skype to nowa jakość nauki, przyjazna dla dziecka i wygodna dla rodzica. To przede wszystkim ogromna oszczędność czasu. Nie trzeba nigdzie dojeżdżać, dzięki czemu oszczędzamy dziecku (i sobie) fatygi, a plan dnia łatwiej jest domknąć bez pośpiechu. To także większy komfort.
Nauka odbywa się w znajomym otoczeniu i przyjemnej atmosferze, co w widoczny sposób przekłada się na efekty. Użycie komputera pozwala też na łączenie tradycyjnych metod jak rozmowa, ręczne pisanie i różnego rodzaju ćwiczenia z przestrzenią wirtualną. Łatwo możemy uzupełniać lekcje o muzykę i filmy, ukazując język angielski w jego naturalnym otoczeniu.
Swoje zajęcia dostosowuję w pełni do potrzeb i charakteru ucznia. Sam cały czas się kształcę w nowoczesnych metodach dydaktycznych i pedagogicznych, a angielskiego używam codziennie w pracy tłumacza.
Gwarantuję, że moje lekcje angielskiego dla dzieci online prezentują najwyższy poziom,
zarówno jeśli chodzi o warstwę merytoryczną, jak i metodykę.

Bezpłatna lekcja próbna

Masz wątpliwości? To naturalne. Dlatego zapraszamy na zupełnie bezpłatną lekcję próbną. Niech młody człowiek sam oceni, czy na lekcji czuł się komfortowo, a moje podejście było odpowiednie. Z chęcią odpowiem też na wszystkie pytania!