fbpx

Angielski dla dorosłych

Na moich lekcjach dostosowuję metody nauczania do wieku, możliwości i preferencji uczniów
Choć nie da się zaprzeczyć, że nikt nie chłonie wiedzy tak jak dzieci, to stereotyp mówiący o tym, że nauka języka w dorosłym życiu to droga przez mękę, jest nieprawdą. Należy zrozumieć, że mechanizmy uczenia zmieniają się z wiekiem.
Lekcje angielskiego przez Skype dla dorosłych
Moje zajęcia prowadzę przez Internet. Taka forma idealnie sprawdza się w przypadku osób pracujących. To przede wszystkim ogromna oszczędność czasu – nie trzeba nigdzie dojeżdżać, stać w korkach i parkować.
Nauka w domu to także większy komfort i poczucie swobody, co przekłada się na większą wydajność. Lepiej przyswaja się informacje, gdy wokół mniej jest rozpraszających i nowych elementów.
Zdaję sobie sprawę, że wiele osób wracających do nauki po latach odczuwa z początku dyskomfort, dlatego moim priorytetem jest stworzenie przyjaznej i swobodnej atmosfery. W połączeniu z nowoczesnymi metodami nauczania przekłada się to na setki zadowolonych uczniów. Nauka angielskiego dla dorosłych online może być przyjemna!
Angielski dla dorosłych pomoże Ci korzystać z nowych źródeł wiedzy.
To nie tylko rozwój zawodowy, ale też czytanie książek czy oglądanie filmów w oryginale.
Ucząc się języka, otwierasz się na świat.
Zapraszam na bezpłatną lekcję próbną!

Rozwój zawodowy

Niemal każde miejsce pracy, czy to w sektorze prywatnym, czy państwowym wymaga dziś choć podstawowej znajomości angielskiego. Nigdy nie jest za późno, aby nadrobić zaległości i zwiększyć swoje kompetencje. Angielski online dla dorosłych pozwala szybko oswoić się z językiem i nabrać pewności siebie. Tego typu lekcje dostosowuję do branży, w jakiej pracujesz, aby umożliwić Ci poznanie odpowiedniego słownictwa i zwrotów. Prowadzenie lekcji przy pomocy komputera umożliwia też łatwe wykorzystanie materiałów multimedialnych i specjalistycznych stron.
Dzięki temu mogę pokazać Ci język w kontekście, co ułatwi naukę i będzie wielce przydatne w pracy.