fbpx

Nauka języka angielskiego

Poznaj język angielski przez Skype!
Angielski jest dzisiaj wszechobecny, a jego znajomość umożliwia poznawanie ludzi z całego świata, nawiązywanie nowych relacji biznesowych i podejmowanie wymarzonej pracy. Znając go, zarabiasz więcej i otwierają się przed Tobą nowe możliwości – bez względu na to, w jakim miejscu na Ziemi się znajdujesz. Niestety, w Polsce językiem tym biegle posługuje się zaledwie 6% osób, dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom wielu Klientów, oferuję naukę angielskiego online – za pośrednictwem programu Skype.
Do kogo są skierowane moje zajęcia?
1. Do osób, które pragną nauczyć się płynnie mówić po angielsku i w ten sposób zyskać możliwość konwersacji z ludźmi z całego świata.
2. Do uczniów, pragnących dobrze przygotować się do matury podstawowej lub rozszerzonej, studentów filologii angielskiej, a także osób przygotowujących się do egzaminów FCE, CAE oraz CPE, które dają ogromne możliwości zawodowo-edukacyjno-bytowe.
3. Do właścicieli przedsiębiorstw, chcących nawiązać relacje biznesowe z partnerami z całego świata albo pragnących wyjść ze swoją ofertą poza granice Polski
4. Do pracowników, chcących dobrze przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej albo pragnących zdobyć pracę w najlepszej firmie.
To jednak nie wszystko! Profesjonalne przygotowanie pozwoliło mi przygotowywać uczniów do matury międzynarodowej, a także szkolić osoby, które dzisiaj pracują w TVP oraz TVN. Dodatkowo pracowałem także z lekarzami, prawnikami oraz politykami. Językiem angielskim zajmuję się na co dzień – prowadzę codziennie mailową oraz telefoniczną korespondencję z native speakerami (z osobami z Wielkiej Brytanii oraz USA). Oferuję nie tylko zajęcia z angielskiego przez Skype, ale również telefonicznie – w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb.
Przed rozpoczęciem współpracy możemy umówić się na bezpłatną, 45-minutową lekcję próbną prowadzoną online przez Skype! Będzie to lekcja pokazowa, na której sprawdzę poziom zaawansowania ucznia oraz omówię, jak wyglądają zajęcia.

Oferuję unikalne lekcje

Zajęcia z języka angielskiego online są bardzo urozmaicone oraz przystosowane do indywidualnych potrzeb uczniów. Pamiętaj, iż bariera językowa nie stanowi problemu i razem możemy użyć wielu narzędzi dydaktycznych, aby się jej pozbyć. W trakcie zajęć możemy również powtórzyć gramatykę, słownictwo i wiele innych aspektów, które pragniesz doszlifować.
Otrzymasz ode mnie ogromną ilość materiałów do nauki oraz ćwiczeń, również online. Wszystkie niezbędne pomoce dydaktyczne uczniowie otrzymują drogą mailową oraz przez program Skype. Dostosujemy czas zajęć do Twoich potrzeb, tak, abyś miał czas na naukę oraz przyjemności. Każdy z moich uczniów otrzymuje indywidualny tok nauczania, dzięki czemu zawsze osiągamy najlepsze rezultaty!
Nauka języka angielskiego przez Skype to nie tylko najwyższa skuteczność i możliwość błyskawicznego zrobienia dużych postępów, ale również:
• najwyższy komfort – uczysz się angielskiego bez wychodzenia z domu i w godzinach, jakie Ci odpowiadają;
• duża oszczędność czasu, dzięki której możesz realizować się również na innych polach albo znaleźć czas dla bliskich;
• w pełni indywidualne dopasowanie programu nauczania do Twoich potrzeb – niezależnie od tego, jakie są Twoje cele;
• doskonała, swobodna atmosfera w trakcie prowadzonych zajęć;
• atrakcyjne ceny, dzięki którym jestem w stanie spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Najwyższa skuteczność!

Moi uczniowie, po solidnym przygotowaniu, osiągali wynik powyżej 90% na maturze rozszerzonej z języka angielskiego. Dodatkowo zdawali egzaminy FCE, CAE oraz CPE z satysfakcjonującym wynikiem. Nauczałem osoby, które dzięki temu zyskały awans w swojej pracy i przygotowywałem przyszłych pracowników do rozmów kwalifikacyjnych w języku angielskim między innymi w branży IT, ekonomicznej oraz medycznej.
Pomogłem wielu osobom – dołącz do nich i przekonaj się, że na zdobywanie wiedzy nigdy nie jest za późno. I to bez względu na to, jaka jest Twoja aktualna znajomość języka obcego!