fbpx

Nauka języka angielskiego przez Skype – cennik

To propozycja dla osób, które chcą nie tylko szybko nauczyć się obcej mowy,
ale którym zależy również na przystępnych cenach
Chciałbym, aby każdy mój Klient doskonale znał zasady współpracy i dlatego też prezentuję kompletny cennik świadczonych przeze mnie usług.
Umów się na bezpłatną lekcję próbną!
Zastanawiasz się, czy to opcja odpowiednia dla Ciebie? W takim razie skorzystaj z bezpłatnej lekcji próbnej. Trwa ona 45 minut i w jej trakcie dowiesz się, jak wyglądają lekcje języka angielskiego przez Skype, w jaki sposób pomogę Ci osiągnąć Twoje cele i poznasz mnie nieco bliżej.
Dodatkowo będę mógł sprawdzić Twój poziom językowy i dostosować indywidualny program nauczania – tak, abyśmy mogli osiągnąć rezultaty szybko i skutecznie!
Tłumaczenia
Tłumaczenie tekstu z polskiego na angielski i odwrotnie kosztuje tyle samo. Na cenę wpływa jeszcze wyspecjalizowane słownictwo bądź żargon. Dla stałych klientów oraz przy większych zamówieniach stawka jest oczywiście odpowiednio niższa.
Cennik (1 strona A4 = 1 800 znaków):
• 2 strony A4 lub więcej = 30 zł za 1 stronę A4 (1 strona A4 to 1 800 znaków ze spacją)
• 1 strona A4 (1 800 znaków ze spacją) lub mniej = 50 zł (nie wykonujemy tłumaczeń za stawkę niższą niż 50 zł)

Lekcje języka angielskiego

Prowadzę lekcje angielskiego online na każdym poziomie, dla osób w każdym wieku. W mojej ofercie znajdziecie zarówno pojedyncze lekcje, jak i intensywne kursy przygotowujące do konkretnych egzaminów i certyfikatów. Polecam szczególnie zakup pakietów, które pozwalają na zaplanowanie pracy, a jednocześnie uzyskanie niższych cen.
Niezależnie od wybranej oferty, pierwsza lekcja jest absolutne bezpłatna! Można skorzystać także ze stałych i okresowych promocji.
PROMOCJE STAŁE
Lekcja próbna jest dla każdego nowego ucznia. Trwa 45 min i jest bezpłatna.
W trakcie takiej lekcji sprawdzam poziom ucznia oraz omawiam jak wyglądają zajęcia.
Przy zakupie 20 lekcji uczeń otrzymuje:
2 lekcje gratis 45 min lub 60 min w zależności od pakietu, jaki uczeń realizuje.
Za każdego poleconego ucznia, który rozpocznie współpracę można otrzymać:
1 lekcje gratis 45 min lub 60 min w zależności od pakietu, jaki uczeń realizuje.
Przy zakupie 30 lekcji uczeń otrzymuje:
3 lekcje gratis 45 min lub 60 min w zależności od pakietu, jaki uczeń realizuje.
LEKCJE JĘZYKA ANGIELSKIEGO OGÓLNEGO

Cena jednostkowa:
• 45 min = 90 zł (cena za 1 lekcję)
• 60 min = 120 zł (cena za 1 lekcję)
Kursy miesięczne:
• 1 raz w tyg. (4 lekcje w miesiącu po 45 min) = 360 zł
• 1 raz w tyg. (4 lekcje w miesiącu po 60 min) = 480 zł
• 2 razy w tyg. (8 lekcji w miesiącu po 45 min) = 720 zł
• 2 razy w tyg. (8 lekcji w miesiącu po 60 min) = 960 zł
• 3 razy w tyg. (12 lekcji w miesiącu po 45 min) = 1 080 zł
• 3 razy w tyg. (12 lekcji w miesiącu po 60 min) = 1 440 zł
Kursy intensywne:
• 3, 4 lub 5 razy w tyg. (20 lekcji po 45 min + 2 lekcje po 45 min gratis) = 1 800 zł
• 3, 4 lub 5 razy w tyg. (20 lekcji po 60 min + 2 lekcje po 60 min gratis) = 2 400 zł
• 3, 4 lub 5 razy w tyg. (30 lekcji po 45 min + 3 lekcje po 45 min gratis) = 2 700 zł
• 3, 4 lub 5 razy w tyg. (30 lekcji po 60 min + 3 lekcje po 60 min gratis) = 3 600 zł
Zajęcia grupowe (4 lub 5 osób)
• Cena za 45 min od 1 osoby = 45 zł
• Cena za 60 min od 1 osoby = 60 zł
LEKCJE JĘZYKA ANGIELSKIEGO BIZNESOWEGO

Cena jednostkowa:
• 45 min = 135 zł (cena za 1 lekcję)
• 60 min = 180 zł (cena za 1 lekcję)
Kursy miesięczne:
• 1 raz w tyg. (4 lekcje w miesiącu po 45 min) = 540 zł
• 1 raz w tyg. (4 lekcje w miesiącu po 60 min) = 720 zł
• 2 razy w tyg. (8 lekcji w miesiącu po 45 min) = 1 080 zł
• 2 razy w tyg. (8 lekcji w miesiącu po 60 min) = 1 440 zł
• 3 razy w tyg. (12 lekcji w miesiącu po 45 min) = 1 620 zł
• 3 razy w tyg. (12 lekcji w miesiącu po 60 min) = 2 160 zł
Kursy intensywne:
• 3, 4 lub 5 razy w tyg. (20 lekcji po 45 min + 2 lekcje po 45 min gratis) = 2 700 zł
• 3, 4 lub 5 razy w tyg. (20 lekcji po 60 min + 2 lekcje po 60 min gratis) = 3 600 zł
• 3, 4 lub 5 razy w tyg. (30 lekcji po 45 min + 3 lekcje po 45 min gratis) = 4 050 zł
• 3, 4 lub 5 razy w tyg. (30 lekcji po 60 min + 3 lekcje po 60 min gratis) = 5 400 zł
Zajęcia grupowe (4 lub 5 osób)
• Cena za 45 min od 1 osoby = 68 zł
• Cena za 60 min od 1 osoby = 90 zł